Veteránské Vánoce 2022

Pozvánka na Veteránské Vánoce 2022

Milí přátelé, váleční veteráni a jejich blízcí,

Do Štědrého dne je sice ještě času dost, nicméně nás tíží pomyšlení na ty, kteří během Vánoc nebudou moci být se svými nejbližšími. V loňském roce jsme díky opatřením nastaveným kvůli covidu nemohli tuto akci uskutečnit, tudíž jsme alespoň za několika málo nejbližšími veterány osobně zajeli a dovezli jim řízek s bramborovým salátem. Letos bychom tedy rádi napravili loňský rest a uspořádali krásné vánoční posezení pro všechny válečné veterány, kteří by jinak slavili Štědrý den sami.

Další informace: Veteránské vánoce - Komunitní centrum pro válečné veterány Praha (kcvvpraha.cz)

Budeme velmi rádi, za jakoukoliv podporu v uskutečnění této akce. Pokud byste rádi Vánoce pro válečné veterány podpořili, budeme rádi především pokud:

a) Budete moci přijít jako dobrovolník - hledáme optimálně 4-6 dobrovolníků, kteří by měli čas zhruba od 11:00 do 17:00 na Štědrý den. Pomoc dobrovolníků bychom využili v komunitním centru k zajištění hladkého běhu akce. Asistence při příchodu, zorientování v prostorech, výpomoc s nabízením občerstvení atd.

b) Věcná podpora - pokud byste rádi podpořili vánoční akci, ale nemůžete dorazit jako dobrovolník, velmi oceníme pokud byste našli nějaký drobný dáreček pro válečné veterány (všech věkových kategorií) a poslali jim ho třeba i s krátkým vzkazem. Rovněž s radostí předáme například menší krabičky s cukrovím.

c) Především pro spolky a další organizace - Pokud byste mohli tuto pozvánku uveřejnit na vašich webových stránkách s uvedenými kontakty na Komunitní centrum pro válečné veterány Praha, budeme vám velmi vděční.

Pokud by Vás napadla i další možná forma podpory této akce, budeme velmi rádi za tipy a návrhy.

Děkujeme za spolupráci! Nenechme válečné veterány či jejich blízké na Štědrý den osamělé.